Як спакувати намет у чохол

Здавалося б тривіальна річ, але статистика штука вперта, і за кількістю

неправильно упакованих наметів, а іноді і порваних чохлів від наметів в нашому прокаті , ми зрозуміли що цьому "гайду" бути, тож почнемо.

Навіщо упаковувати намет правильно


Це стосується не тільки прокатних наметів, але і ваших особистих. Ми все одно після перевірки складаємо ще раз, але іноді видно як шви в області блискавки просто тріщать по швах, а вже на наступний раз просто не витримують і рвуться. Друга причина - це просто зручніше і на це йде менше часу і зусиль. По-третє це можна зробити навіть в поодинці.

Почнемо з того моменту, коли ви зняли зовнішній шар (дощовик), попередньо змотавши штормові відтяжки, розібрали каркас і упакували його в свій чохол. Перед вами на землі лежить ваша внутрішня частина намету. Основною помилкою є те, що всі складають навпіл, потім ще раз навпіл і далі вже у кого на що фантазії вистачає.

А як же скласти правильно


Щоб все помістилося в чохол, потрібно щоб розмір згортка був не більший цього самого чохла. Отже, щоб поміряти, візьміть каркас від намету, і прикладіть до вузької частини, стільки раз, скільки поміщається, це навіть можна визначити на око, точно не міряючи. Якщо це ваш намет, в наступний раз вже міряти не потрібно буде, а відразу використовуйте отримане число. Отже, визначили, поміщається 3 рази, значить і складати потрібно на три частини. Просто складіть край в середину, і у вас вийде вузька смужка, в розмір вашого чохла.

Складаємо верхній шар намету (тент)


Знайдіть саму верхівку, зазвичай зовні там сходяться всі шви, а зсередини є гумка або петелька для хрестовини каркаса. Підніміть тент за цю верхівку. Тепер вільною рукою візьміться за найближчий край і складіть навпіл. Повторіть складання ще раз. В результаті у вас повинна вийде ще одна вузька смужка, не ширше вже складеного дна. Покладіть згорнутий тент поверх першої частини.

Складаємо обидві частини в чохол


Тепер візьміть чохол з каркасом (дугами) і чохол з кілочками, і покладіть в самий початок вашого майбутнього згортка. Порада, кладіть з того боку, куди ви поклали верхівку дощового тенту. Якщо зробити по іншому, під час згортання, буде накопичуватися повітря, яке не завжди просто вигнати. Тепер починайте скручувати, загортаючи ваші кілочки і каркас в згорток, чим щільніше, тим краще все поміститься. Вкладіть в чохол і застебніть блискавку чохла. Тепер там навіть залишилася деяке вільне місце.

Сподіваємося що ці прості поради допоможуть вам складати ваші і наші намети швидше :)

Це може бути корисно:


Часто чуємо від клієнтів вживання забронювати або зарезервувати спорядження, але впевнених що ці два терміни означають одне і теж. ...
Чохол на рюкзак, накидка на рюкзак або ж raincover, все це один аксесуар. ...
Часто бачу як носять намет прикріплюючи з зовні рюкзака. ...
Туристичний килимок, килимок для сну або карімат - це виріб, ...
Бувають ситуації, коли потрібно полагодити секцію від намету, розглянемо дві ситуації ...
Каркас для намету це жорстка конструкція, яка створює форму намету, ...
Йтиметься про туристичні двох, трьох, чотирьох місцеві намети з внутрішнім каркасом без хабів. ...
Всі ви бачили ці предмети, схожі на цвяхи або пруток з "Г" образним загином на кінці. ...
Від того наскільки правильно ви налаштуєте рюкзак залежить як довго ви зможете нести свій вантаж не відчуваючи ...
Розглянемо налаштування на прикладі трьох секційних телескопічних трекінгових палиць. ...

Оренда туристичного, альпіністського, і гірськолижного спорядження на лівому березі

Прокат спорядження - початок вашої подорожі.

Емоції дуже важливі для нас. І для багатьох джерелом отримання таких емоцій є туристичні походи, подорожі, рафтинг, альпінізм, катання на лижах чи сноуборді і взагалі, все що пов'язано з активними видами спорту. Для всіх цих занять необхідно спорядження, і чим воно буде краще і надійніше, тим більше ви отримаєте хороших вражень, а хто то можливо почне займатися і професійно. Але як же зрозуміти що дійсно мені підійде більше, походи з рюкзаком, а може альпінізм, та й гірськолижний сорт подобається ... Звичайно потрібно спробувати все. А як же це зробити не маючи хоча б мінімального набору обладнання? 

Орендувати туристичного спорядження - ідеальне рішення для старту

Можна спробувати взяти спорядження у друзів, а можна звернеться в наш прокат на м. Позняки. Якщо ви початківець турист і ще не встигли обзавестися основним спорядженням, а в планах у Вас регулярно ходити в гори або кататися на сноуборді, ми Вам радимо брати на прокат основне спорядження. Прокат основного спорядження, такого як намет, спальний мішок, рюкзак коштує не дорого. А в залежності від располагаемой суми, купувати не основне спорядження, наприклад туристичний килимок або ліхтарик. Таким чином протягом якогось кількості походів, Ви зможете повністю перестати використовувати прокат спорядження. Ми звичайно засмутилися, але будемо раді що в світі стало на одного активного мандрівника більше.

Ну а для людей які тільки хочуть долучитися до світу активних видів відпочинку - прокат туристичного спорядження на Позняках - хороший варіант заощадити гроші.

Альпіністське спорядження

Це зовсім інший рівень в походах, якщо ви вирішили йти в високі гори, де як правило від якості спорядження залежить ваше життя, то економити тут не варто.

Гірськолижне спорядження

Можна звичайно кататися і в спортивних штанях, так дешевше, головне що б лижі або сноуборд були правильно підібрані і налаштовані, але куди як приємніше кататися в хорошому, що не промокає гірськолижному костюмі, ціни на які в магазинах як в музеях.