Забронювати або зарезервувати?

Забронювати або зарезервувати?

Зарезервувати - означає поставити в резерв, використовувати як запасний варіант. Резерв - запас чого-небудь на випадок потреби (© wikipedia). Резервування не вимагає будь-якої оплати. Для прикладу наведемо популярний ресторан, де ви резервуєте столик, але не приходите, в цьому випадку ваш резерв просто віддається людям які очікую в черзі, коли звільниться будь-який столик.

Забронювати - означає фінансово підтвердити свій намір скористатися якимись послугами. Бронь - щось надійне, захищене. На прикладі того ж ресторану, ви хочете відзначити свій день народження і ваша кількість гостей це більше половини зайнятих місць цього ресторану, в цьому випадку ресторан може попросити вас підтвердити свої наміри, зробивши передоплату - забронювавши.

Тепер повернемося до прокату спорядження, у нас так само є обмежена кількість спорядження, тому коли ви просите зарезервувати щось, ми розуміємо це як притримайте це на деякий час, поки я з'ясовую деталі, (наприклад кількість людей, яка їде зі мною на відпочинок) . В цьому випадку ми не вимагаємо передоплату, але обговорюємо час на яке ми резервуємо, наприклад на 1 годину.

Коли ви щось вибрали і просите забронювати, ми розуміємо це як "я точно визначився, впевнений що мені потрібно саме це, і я хочу взяти саме те що вибрав і готовий внести передоплату.

Сподіваюся це допоможе в розумінні термінології, адже можна застосувати це в готелях, ресторанах, прокатах автомобілів, костюмів і ще багатьох речей.

Це може бути корисно:


Часто чуємо від клієнтів вживання забронювати або зарезервувати спорядження, але впевнених що ці два терміни означають одне і теж. ...
Чохол на рюкзак, накидка на рюкзак або ж raincover, все це один аксесуар. ...
Часто бачу як носять намет прикріплюючи з зовні рюкзака. ...
Туристичний килимок, килимок для сну або карімат - це виріб, ...
Бувають ситуації, коли потрібно полагодити секцію від намету, розглянемо дві ситуації ...
Каркас для намету це жорстка конструкція, яка створює форму намету, ...
Йтиметься про туристичні двох, трьох, чотирьох місцеві намети з внутрішнім каркасом без хабів. ...
Всі ви бачили ці предмети, схожі на цвяхи або пруток з "Г" образним загином на кінці. ...
Від того наскільки правильно ви налаштуєте рюкзак залежить як довго ви зможете нести свій вантаж не відчуваючи ...
Розглянемо налаштування на прикладі трьох секційних телескопічних трекінгових палиць. ...

Оренда туристичного, альпіністського, і гірськолижного спорядження на лівому березі

Прокат спорядження - початок вашої подорожі.

Емоції дуже важливі для нас. І для багатьох джерелом отримання таких емоцій є туристичні походи, подорожі, рафтинг, альпінізм, катання на лижах чи сноуборді і взагалі, все що пов'язано з активними видами спорту. Для всіх цих занять необхідно спорядження, і чим воно буде краще і надійніше, тим більше ви отримаєте хороших вражень, а хто то можливо почне займатися і професійно. Але як же зрозуміти що дійсно мені підійде більше, походи з рюкзаком, а може альпінізм, та й гірськолижний сорт подобається ... Звичайно потрібно спробувати все. А як же це зробити не маючи хоча б мінімального набору обладнання? 

Орендувати туристичного спорядження - ідеальне рішення для старту

Можна спробувати взяти спорядження у друзів, а можна звернеться в наш прокат на м. Позняки. Якщо ви початківець турист і ще не встигли обзавестися основним спорядженням, а в планах у Вас регулярно ходити в гори або кататися на сноуборді, ми Вам радимо брати на прокат основне спорядження. Прокат основного спорядження, такого як намет, спальний мішок, рюкзак коштує не дорого. А в залежності від располагаемой суми, купувати не основне спорядження, наприклад туристичний килимок або ліхтарик. Таким чином протягом якогось кількості походів, Ви зможете повністю перестати використовувати прокат спорядження. Ми звичайно засмутилися, але будемо раді що в світі стало на одного активного мандрівника більше.

Ну а для людей які тільки хочуть долучитися до світу активних видів відпочинку - прокат туристичного спорядження на Позняках - хороший варіант заощадити гроші.

Альпіністське спорядження

Це зовсім інший рівень в походах, якщо ви вирішили йти в високі гори, де як правило від якості спорядження залежить ваше життя, то економити тут не варто.

Гірськолижне спорядження

Можна звичайно кататися і в спортивних штанях, так дешевше, головне що б лижі або сноуборд були правильно підібрані і налаштовані, але куди як приємніше кататися в хорошому, що не промокає гірськолижному костюмі, ціни на які в магазинах як в музеях.