Політика конфіденційності

Ми високо цінуємо конфіденційність особистої інформації наших користувачів. Використовуючи в роботі з Інтернет- Ресурсами всі доступні можливості мережі, ви можете бути абсолютно спокійні на рахунок схоронності особистої інформації.

Дані, які користувачі надають при заповненні реєстраційної форми або під час інших маніпуляцій, застосовуються тільки в обумовлених "Згоді з розсиланням" випадках. Переважно, особиста інформація використовується з метою підготовки спеціальних Продуктів і Послуг. Також, в угоді є пункти, які обмовляють особливі випадки, коли якісь дані можуть бути передані третім особам.

Дані, необхідні для сайту

Необхідні для сервісу дані - те ті пункти, які заповнюються в реєстраційній формі, а саме телефон і E- Maіl. Таким чином, користувач добровільно погоджується на одержання листів від "Инсайдер Інтернет підприємця".

Ціль збору особистої інформації.

Єдине для чого використовується інформація про користувача - це відправлення йому на електронну пошту листів розсилання, що інформують про спеціальні акції й пропозиціях, а також доставки Покупцеві інформації про його замовлення. Телефон, яке вказується в реєстраційній формі, необхідно для особистого обігу, а так само ідентифікації клієнта й нагадування йому про швидке завершення терміну дії його послуги.

Уся надана інформація не передається третім особам. Виключенням із правила може бути тільки виконання вимог законодавства, що передбачене в Угоді. Особисті дані користувачів зберігаються на спеціальних серверах getresponse.com, де вся інформація захищена й може використовуватися тільки в зазначених Угодою випадках.

За користувачем залишається право відмовитися від розсилання. Тоді його ім'я й електронна адреса буде автоматично вилучена з бази даних. Для цього досить усього одного кличу миші на відповідному пункті, який є в кожному отриманому листі.

Як відбувається використання особистих даних

Сайт https://prokattur.com.ua використовує Cookіes і інформацію про користувачів сервісу Google Analytіcs.

З їхньою допомогою відбувається збір даних про переміщення відвідувачів по сайту. Такий контроль дає можливість поліпшувати й удосконалювати роботу ресурсу. Даний підхід дозволяє краще орієнтуватися на переваги відвідувачів і створювати контент, що цікавить користувачів.

У налаштуваннях кожного браузера можна заборонити відправлення Cookіes або вказати необхідність підтвердження кожного відправлення. Ці дії, звичайно, збережуть вас від поширення інформації про ваші переміщення в мережі, але при цьому деякі сайти й можливості будуть недоступні.

Захист персональних даних

Для забезпечення конфіденційності інформації про користувачів ми застосовуємо різні заходи безпеки, у тому числі адміністративні, управлінські й технічні. Відповідно з міжнародними стандартами контролю, ми не тільки збираємо дані, але й несемо повну відповідальність за їхню схоронність. Кожний співробітник нашої компанії усвідомлює всю важливість дотримання необхідних заходів контролю, а також норм і вказівок, прийнятими в Угоді.

Але, не дивлячись на високі рівень забезпечення схоронності ваших персональних даних, користувачеві теж необхідно дотримуватися певних правил. Працюючи в Інтернеті, будьте обережні й не поширюйте свої особисті дані.

Наші розроблювачі роблять усе можливе, щоб запобігти можливості витоку інформації, необґрунтованого використання й зміни персональних даних. Але 100% гарантії не може надати жоден Інтернет- сервіс, тому що від незаконного злому системи не застрахований ніхто. Хакерська атака може створити умови для одержання даних іншими людьми.

Якщо певні пункти політики конфіденційності будуть мінятися, то всі користувачі одержать повідомлення про дані зміни на свою електронну пошту. Для з'ясування будь-яких питань безпосередньо з адміністрацією сайту, можна відправити лист за адресою іЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.