Прокат трекінгових палиць

Навіщо потрібні трекінгові палиці?


Вони виконують відразу дві функції, розвантажують ваші коліна й м'яза ніг, переносячи частину навантаження на м'язи рук і спини, які під час переносу важкого рюкзака ніяк не використовуються. Другою функцією є одержання вами третьої точки опори. Наприклад на мокрому кам'янистому схилі, без палиць відриваючи одну ногу від поверхні що б зробити крок, ви на якийсь час залишаєтеся всього на одній нозі (одна опора), але при використанні двох трекінгових палиць, таких опор стає одразу три. Але недостатньо просто взяти палиці в руки, їх ще потрібно правильно відрегулювати й правильно ходити з ними.

Як налаштувати трекінгові палиці?


Потрібно стати рівно й випрямити спину, взяти палиці за ручку й зігнути руку в лікті, так, що б утворювався кут в 90 градусів. Тепер висунути секції палиці на однакову довжину, поки вони не торкнутися землі вістрям. Зафіксувати секції палиць затискачами. Не допускайте що б секції були різної довжини та виходили за помітку stop на секції, це може зламати фіксатор.

Як ходити із трекінговими палицями?


Ви повинні опиратися на трекінгові палиці в момент коли ви робите крок. Уявіть що ви йдете по сходах і під час підняття на чергову сходинку, одночасно з ногою яка зараз на верхньому рівні, ви також робите цей крок, тільки руками, опираючись на ціпки.

Навіщо потрібний темляк?


Це пристосування служить не для того що б не втратити палиці, а для розвантаження зап'ястя. Наші зап'ястя можуть виконувати "схоплюючу" функцію обмежений час і сильно втомлюються, але якщо ви перенесете вагу з зап'ястя на тепляк, то пальцям не доведеться стискати руків'я так сильно, усе навантаження ляже на передпліччя.

Трекінгові палиці Tramp Expedition 140
Трекінгові палиці Tramp Expedition 140
Подробнее...
Трекінгові палиці Naturehike
Трекінгові палиці Naturehike
Подробнее...
Трекінгові палиці Karrimor treker
Трекінгові палиці Karrimor treker
Подробнее...
Трекінгові палиці Tramp Expedition 140

Максимальна довжина палиць TRAMP 140 див, що дозволяє підібрати палиці практично для будь-якого зросту. Кожна пара палиць укомплектована парою кілець із щільної морозостійкої гуми й гумовими ковпачками, що дозволяє використовувати палиці на різних рельєфах ґрунту цілий рік. 

Tреккінгові палиці TRAMP забезпечують розвантаження суглобів і мускулатури нижньої частини тіла шляхом переносу частини навантажень із ніг на кистьові, ліктьові й плечові суглоби. За рахунок створення додаткових точок опори збільшується стійкість. Дані палиці використовуються при тривалих піших походах по місцевості зі складним рельєфом.

Трекінгові палиці Naturehike

Максимальна довжина палиць 135 см. Ці палиці добре підходять для не складного трекінгу, і для туриста масою до 80 кг, бо вони зроблені з більш м'якого алюмінію, і можуть легко зігнутися при високих навантаженнях. Зате вони дуже легені.

Трекінгові палиці Karrimor treker

Максимальна довжина палиць 135 см. Гарний варіант для більш серйозних навантажень, тому що вони виготовленні з алюмінію 7075.