Прокат вело наплічників (вело баул) у Києві

Моно об'ємний 60 літровий рюкзак на багажник велосипеда. Рюкзак виконаний у вигляді цільної конструкції. Колоші й центральна частина багажника не розділені, а представляють один загальний обсяг. Це дуже зручно, тому що використовується весь корисний обсяг рюкзака.

Вело Рюкзак оснащений додатковими кишенями для дріб'язків і для двох літрових пляшок на "колошах". Рюкзак добре помітний у темний час завдяки светоотражающим смугам, а так само яскравому кольору.

У верхній частині рюкзак стягається, що дозволяє при не повному завантаженні розподіляти баланс вело рюкзака. Намет або килимок кріпляться під широким клапаном, що унеможливлює їхнє випадання під час їзди.

Вело Рюкзак виконаний з гарного зносостійкого матеріалу Cordura 1000. Нитки цієї тканини стійки до ультрафіолетового випромінювання. Установлені пряжки YKK, а в місцях кріплення рюкзака до багажника дно зроблене з непромокального PVC матеріалу. Так само в рюкзака є лямки й пояс для перенесення. Ви зможете залишивши велосипед у таборі зробити вилазку до важко доступних місць, наприклад піти в гори.

Прокат вело рюкзака
- це гарний спосіб почати своя подорож на велосипеді, не витрачаючи багато грошей.