Контактна інформація

 

Контакти пункту прокату туристського спорядження на Позняках
Адреса офісу: Київ, вул. Лариси Руденко 21А (7 хв. пішки від м. Позняки)

Увага! Google maps приводить не до того будинку, шукайте Вишняківська 21а

Час роботи:

Пн-пт 10:00-19:00 (до 20:00 за домовленістю й за шоколадку)
Сб 10:00-18:00
Нд - вихідний

+380980253113 +380662153113

Для дзвінка з мобільного натисніть на номер

З питань співробітництва Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Докладніше як знайти наш офіс:

Від метро Позняки до нас можна дійти пішки, натисніть і відкриється посилання із прокладеним маршрутом.

Якщо ви приїхали на м. Позняки на маршрутці або автобусі то:

Вам слід пройти під мостом і піти праворуч, далі пройшовши підземний перехід продовжити рух прямо і перейти дорогу. Далі повернути ліворуч і йти уздовж дороги до перехрестя на якому слід повернути на право. Далі йдіть прямо. Пройшовши ТЦ Колізей пройдіть ще приблизно 250 метрів і перейдіть на ліву сторону й за другою висоткою поверніть ліворуч у двір. Дійшовши до парадних поверніть ліворуч і ви побачите нашу вивіску на стовпі. Під вивіскою доріжка до коричневих дверей.

Якщо ви їдете до нас на метро із правого берега то:

Вийшовши з вагона метро рухайтеся убік "голови поїзда". Піднявшись по сходах поверніть ліворуч і рухайтеся прямо, а дійшовши до дороги, перейдіть на іншу сторону. Далі повернути ліворуч і йдіть уздовж дороги до перехрестя на якому слід повернути на право. Далі йдіть прямо. Пройшовши ТЦ Колізей пройдіть ще приблизно 250 метрів і перейдіть на ліву сторону й за другою висоткою згорніть ліворуч у двір. Дійшовши до парадних поверніть ліворуч і ви побачите нашу вивіску на стовпі. Під вивіскою доріжка до коричневих дверей.