Відповіді на типові запитання

На даний момент ми здійснюємо доставку за допомогою "Нової пошти". Спорядження на доставку видається тільки після повної оплати прокату та застави на банківську картку, яку надасть вам менеджер. Після повернення та перевірки спорядження застава повертається на карту клієнта.

Зверніть увагу, що вам потрібно додавати дні на доставку спорядження в обидві сторони. Дрібні замовлення надсилаються відділення - відділення. Великі замовлення офіс - відділення.

Так, ми робимо доставку спорядження по Києву за допомогою таксі, з послугою "кур'єрська доставка". Спорядження видається до служби доставки лише після повної сплати прокату та застави на картку банку, яку вам повідомить менеджер. Заставна сума повертається після отримання і перевірки спорядження.

 

Ви можете взяти та здати спорядження в один день, але оплата оренди буде рахуватися за добу.

Ні. Ми надаємо спорядження лише під заставу реальних документів.

Ми не приймаємо в якості застави паспорт громадянина України. Виключення паспорти нового зразка у вигляді картки.

За нашими умовами, ви маєте сплатити за прокат перед отриманням спорядження.

Так можливо. Це можна зробити такими способами:

  • На головній сторінці виберіть дати початку та кінця оренди, необхідне спорядження, натисніть кнопку забронювати та сплатіть;
  • Зателефонуйте до нашого офісу, і вам повідомлять реквізити для оплати за бронювання замовлення;
  • Завітайте до нашого офісу та зробіть оплату за бронювання готівкою.

Так, ви можете змінити своє замовлення. Для цього зателефонуйте до нашого офісу, назвіть номер замовлення (із смс). Якщо ви хочете додати спорядження, менеджер перевірить його доступність та додасть. Врахуйте, що видаляти спорядження із замовлення в день видачі не можна, і вам необхідно буде сплатити повну вартість замовлення.

Так, ми перемо наші спальні мішки після кожного використання, навіть після використання на один день. Використовуємо спеціалізовані засоби для активних видів спорту. Ці засоби гіпоалергенні.

У заставу ми приймаємо:

водійське посвідчення;
закордонний паспорт;
гроші, сума буде вказана при оформленні замовлення через сайт або вам її повідомить менеджер при оформленні замовлення в офісі.

Ми рахуємо день видачі і день повернення спорядження як один день, при умові прокату від трьох днів.