Відповіді на типові запитання

Так, ми робимо доставку спорядження в інші міста за допомогою "Нової пошти". Спорядження видається до служби доставки тільки після повної сплати прокату та залогу на карту приват банку, яку вам надать менеджер. Залогова сума повертається після отримання і перевірки спорядження.  

Так, ми робимо доставку спорядження в інші міста за допомогою таксі за послугою "кур'єрська доставка". Спорядження видається до служби доставки тільки після повної сплати прокату та залогу на карту приват банку, яку вам надать менеджер. Залогова сума повертається після отримання і перевірки спорядження.

 

В деяких випадках можливо укласти договір, залишивши копію посвідчення громадянина України + грошова сума. В цьому випадку вам потрібно мати с собою:

1) оригінал паспорту громадянина України

2) оригінал водійського посвідчення або закордонного паспорту

3) копію паспорту громадянина Кураїни (1,2 стор. та прописка)   

Ми не приймаємо в якості застави паспорт громадянина України. Виключення паспорти нового зразка у вигляді картки.

За нашими умовами, ви маєте сплатити за прокат перед отриманням спорядження.

Та, можливо. Для цього потрібно зробити перед сплату 20% від вартості замовлення. Виберіть дати, потрібне спорядження та натисніть кнопку забронювати. Система розрахує перед сплату і запропонує сплатити.

Так, ми перемо наші спальні мішки після кожного використання, навіть після використання на один день. Використовуємо спеціалізовані засоби для активних видів спорту. Ці засоби гіпоалергенні.

Як заставу ми приймаємо водійське посвідчення,  закордонній паспорт або суму, вказану системою при оформлені замовлення.

Годинники, телефони, коштовності та домашніх тварин в я кості застави ми не приймаємо. 

Ми рахуємо день видачі і день повернення спорядження як один день, при умові прокату від двух днів.