Договір публічної оферти

Загальні положення

1.1. Цей договір між ФОП Андронюк А.А., надалі "Виконавець" і користувачем послугами інтернет-сайту, надалі - "Замовник", є договором доручення на замовлення, надання послуг і визначає основні умови замовлення,і користування послугами через інтернет-сайт https://prokattur.com.ua/ Покупець, діючи з метою скористатися послугами сайту, ухвалює умови даного договору оренди товарів (далі - Договір) на наступних умовах.

1.2. Моментом повного й безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти електронний договір оренди товарів, уважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах даного Договору, у строки й за цінами, зазначеним на Інтернет-сайті Продавця.

Поняття та визначення

2.1. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, нижчеподані терміни мають наступні значення:

* "товар" - моделі, аксесуари, що комплектують і супровідні предмети;

* " Інтернет-Магазин" - відповідно до Закону України "про електронну комерцію", засіб для вистави або реалізації товару, роботи або послуги шляхом здійснення електронної угоди.

* "Продавець / Виконавець" - компанія, що реалізує товари, або, що виявляє послуги представлені на Інтернет-сайті.

* "Покупець" - фізична особа, що уклала із Продавцем Договір на умовах, викладених нижче.

* "Замовлення" - вибір окремих позицій з переліку товарів, зазначених Покупцем при розміщенні замовлення й проведенні оплати.

Предмет Договору

3.1. Продавець зобов'язується передати в тимчасове використання (оренда) Покупця Товар, а Покупець зобов'язується оплатити й прийняти Товар на умовах даного Договору й згідно із правилами викладеним на цій сторінці Умови прокату туристського спорядження

Даний Договір регулює оренду товарів в Інтернет- Магазині, у тому числі:

- добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет- Магазині;

- самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет- Магазині;

- оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет- Магазині;

- обробка, одержання, доставка замовлення Покупцеві в тимчасове використання на умовах даного Договору.

Порядок оформлення замовлення

4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет- Магазину й наявний у наявності на обрані Покупцем дати.

4.2. Кожна позиція може бути представлена в замовленні в будь-якій кількості, доступному до вибору на сайті на зазначені Покупцем дати.

4.3. При відсутності товару на складі, Покупець не побачить его товар, що цікавить, і не зможе зробити замовлення на нього.

4.4. Замовлення може бути оформлений тільки на товар наявний у наявності на зазначені Покупцем дати.

Порядок сплати замовлення

"Наложеним платежем"

5.1. Оплата здійснюється за фактом одержання товару у відділенні транспортних компанії за готівку в гривнях.

5.2. При не отримані коштів Інтернет- Магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

Умови отримання та доставка замовлення

6.1. Одержання оплачених замовлень відбувається в робочий час і за адресою зазначеному в на сторінці Контактна інформація

6.2. Разом із замовленням Покупцеві надаються документи згідно законодавства України.

6.3. Так само клієнт може замовити послугу доставки, докладніше про це на сторінці Оплата, доставка і отримання спорядження.

Права та обов'язки сторін:

7.1. Продавець має право:

- в однобічному порядку призупинити надання послуг за даним договором у випадку порушення Покупцем умов даного договору.

7.2. Покупець зобов'язаний:

- вчасно оплатити й одержати замовлення на умовах даного договору.

7.3. Покупець має право:

- оформити замовлення на сайті;

- оформити електронний договір;

- вимагати від Продавця виконання умов даного Договору.

Відповідальність сторін


8.1. Сторони відповідають за невиконання або неналежне виконання умов даного договору в порядку, передбаченому цим договором і чинним законодавством України.

8.2. Продавець не несе відповідальності за:

- погодні умови в яких може виявитися Покупець використовуючи послуги Продавця;

- за незначну невідповідність колірної гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару винятково через різну колірну передачу моніторів персональних комп'ютерів окремих моделей;

- за зміст і правдивість інформації, надаваної Покупцем при оформленні замовлення;

- за затримку й перебої в наданні Послуг (обробки замовлення й доставці товару), які відбуваються із причин, що перебувають поза сферою його контролю;

- за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою даного доступу до мережі Інтернет;

- за передачу Покупцем своїх мережних ідентифікаторів - ІP, Mac- Адреси, логіна й пароля третім особам;

8.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно відповідає за шкоду, заподіяна його діями (особисто, навіть якщо під його логіном перебувала інша особа) особам або їх майну, юридичним особам, державі або моральним принципам моральності.

8.4. Сторони прикладають максимум зусиль для розв'язку будь-яких розбіжностей винятково шляхом переговорів.

Інші умови

9.1. Компанія залишає за собою право в однобічному порядку вносити зміни в даний договір за умови попередньої публікації його на сайті https://prokattur.com.ua/

9.2. Сайт створений для організації дистанційного способу надання послуг через Інтернет.

9.3. Покупець відповідає за достовірність зазначеної при оформленні замовлення інформації. При цьому, при здійсненні акцепту (оформленні замовлення й наступної оплати товару) Покупець надає Продавцеві свою беззастережну згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, у розумінні ЗУ "Про захист персональних даних".

9.4. Оплата Покупцем оформленого на сайті замовлення означає повну згоду Покупця з умовами договору оренди товарів (публічної оферти)

9.5. Фактичною датою електронної угоди між сторонами є дата прийняття умов, у відповідності зі ст. 11 Закону України "Про електронну комерцію"

9.6. Використання ресурсу сайту для попереднього перегляду товару, а також для оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.

9.7. Інформація, надавана Покупцем є конфіденційною. Сайт використовує інформацію про Покупця винятково з метою обробки замовлення, відправлення повідомлень Покупцеві, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків і ін.

Порядок скасування замовлення
10.1 Покупець у має право в будь-який момент скасувати своє замовлення, без відшкодування раніше оплаченої суми (20% від вартості замовлення) за попереднє бронювання спорядження

Порядок повернення спорядження й завершення угоди
11.1 Завершенням угоди вважається момент повернення спорядження (Товару) і приймання його згідно правил викладених на сторінці Умови прокату туристського спорядження