Як переносити намет у поході

Як переносити намет у поході

Часто бачу як носять намет прикріплюючи з зовні рюкзака.

Так, так можна робити, у рюкзака є спеціальні стропи в нижній частині, призначені для цього. Але я спостерігаю саме прив'язування намету десь по середині або збоку, або зверху рюкзака. Про те, як це впливає на баланс, читайте в статті Як розподілити вагу у наплічнику

Я б виділив 3 способи, як туристи носять намети в походах.

спосіб перший

Як і писалося вище це зовні рюкзака, закріпивши намет знизу рюкзака за спеціальні стропи. Плюсом такого способу є: економія місця в рюкзаку, адже намет може займати 20-30% обсягу рюкзака.

До мінусів такого способу можна віднести: час на закріплення намету; забруднення зовнішнього чохла намету, тому що на привалах він виконує роль дна рюкзака; це зміщується центр ваги. Якщо ви кріпете намет таким способом, вам потрібно подумати про інший розподіл ваги всередині вашого рюкзака.

спосіб другий

Тут все просто. Ви просто кладете вашу палатку всередину рюкзака і обкладаєте речами. Плюси такого способу: швидко, нічого не стирчить зовні рюкзака, можна зробити правильний баланс.

З мінусів можна відзначити те, що намети всі різні, часто трапляється, що поперек намет не поміщається, і потрібно ставити його вертикально. А в вертикальному положенні він починає стирчати вище клапана рюкзака і не дозволяє йому нормально застібнутися. Також потрібно правильно обкласти намет різними речами, щоб зберегти правильній баланс, що не завжди можливо з вашим набором речей, до того ж це займає більше часу, та треба заздалегідь думати про те, чи знадобляться вам певні речі в найближчий час.

третій спосіб

Ну і мій улюблений, який я всім раджу. Це укладати намет під всередину рюкзака але в розібраному вигляді. Наприклад я це роблю так: на самому дні у мене завжди спальний мішок, а на нього я укладаю спочатку внутрішній тент, (складаю в квадрат дорівнює приблизно діаметру мого рюкзака) а потім і зовнішній тент. Якщо зовнішній тент не встиг висохнути від роси чи дощу, то він кладеться в сміттєвий пакет. Каркас намету у мене в вертикальному положенні уздовж спини і де то там же кілки. Плюси такого способу: не порушується баланс рюкзака, економія місця в рюкзаку за рахунок розподілу намети в незайняте (неиспользуемое) простір, швидше упаковувати, так як не потрібно міркувати як спакувати намет у чохол, а для багатьох це цілий квест. Мінуси: ну наприклад якщо з якихось причин вам потрібно віддати намет іншій людині, то вам потрібно повністю розібрати свій рюкзак. Для себе більше мінусів в такому способі не бачу.

Сподіваюся було корисно.

Це може бути корисно:


Часто чуємо від клієнтів вживання забронювати або зарезервувати спорядження, але впевнених що ці два терміни означають одне і теж. ...
Чохол на рюкзак, накидка на рюкзак або ж raincover, все це один аксесуар. ...
Часто бачу як носять намет прикріплюючи з зовні рюкзака. ...
Туристичний килимок, килимок для сну або карімат - це виріб, ...
Бувають ситуації, коли потрібно полагодити секцію від намету, розглянемо дві ситуації ...
Каркас для намету це жорстка конструкція, яка створює форму намету, ...
Йтиметься про туристичні двох, трьох, чотирьох місцеві намети з внутрішнім каркасом без хабів. ...
Всі ви бачили ці предмети, схожі на цвяхи або пруток з "Г" образним загином на кінці. ...
Від того наскільки правильно ви налаштуєте рюкзак залежить як довго ви зможете нести свій вантаж не відчуваючи ...
Розглянемо налаштування на прикладі трьох секційних телескопічних трекінгових палиць. ...

Оренда туристичного, альпіністського, і гірськолижного спорядження на лівому березі

Прокат спорядження - початок вашої подорожі.

Емоції дуже важливі для нас. І для багатьох джерелом отримання таких емоцій є туристичні походи, подорожі, рафтинг, альпінізм, катання на лижах чи сноуборді і взагалі, все що пов'язано з активними видами спорту. Для всіх цих занять необхідно спорядження, і чим воно буде краще і надійніше, тим більше ви отримаєте хороших вражень, а хто то можливо почне займатися і професійно. Але як же зрозуміти що дійсно мені підійде більше, походи з рюкзаком, а може альпінізм, та й гірськолижний сорт подобається ... Звичайно потрібно спробувати все. А як же це зробити не маючи хоча б мінімального набору обладнання? 

Орендувати туристичного спорядження - ідеальне рішення для старту

Можна спробувати взяти спорядження у друзів, а можна звернеться в наш прокат на м. Позняки. Якщо ви початківець турист і ще не встигли обзавестися основним спорядженням, а в планах у Вас регулярно ходити в гори або кататися на сноуборді, ми Вам радимо брати на прокат основне спорядження. Прокат основного спорядження, такого як намет, спальний мішок, рюкзак коштує не дорого. А в залежності від располагаемой суми, купувати не основне спорядження, наприклад туристичний килимок або ліхтарик. Таким чином протягом якогось кількості походів, Ви зможете повністю перестати використовувати прокат спорядження. Ми звичайно засмутилися, але будемо раді що в світі стало на одного активного мандрівника більше.

Ну а для людей які тільки хочуть долучитися до світу активних видів відпочинку - прокат туристичного спорядження на Позняках - хороший варіант заощадити гроші.

Альпіністське спорядження

Це зовсім інший рівень в походах, якщо ви вирішили йти в високі гори, де як правило від якості спорядження залежить ваше життя, то економити тут не варто.

Гірськолижне спорядження

Можна звичайно кататися і в спортивних штанях, так дешевше, головне що б лижі або сноуборд були правильно підібрані і налаштовані, але куди як приємніше кататися в хорошому, що не промокає гірськолижному костюмі, ціни на які в магазинах як в музеях.