Навіщо потрібен чохол для рюкзака

Навіщо потрібен чохол для рюкзака

Чохол на рюкзак, накидка на рюкзак або ж raincover, все це один аксесуар.

У деяких моделях він йде з рюкзаком і ховається в спеціальній кишеньці на дні рюкзака.

Незважаючи на його англійську назву, що прозоро натякає на його призначення, а саме "дощ покриття", це його не основна функція в рюкзаку. Так, від дощу він звичайно допомагає, адже їх виготовляють з тканин, з яких роблять намети, так що самі чохли можуть витримати сильний і тривалий дощ. Спочатку спробую пояснити чому під час тривалого перебування під дощем, чохол на рюкзак вам допоможе тільки частково.

Справа в тому що такі чохли покривають рюкзак приблизно на 70%. Спину, розвантажувальний пояс і плечові лямки він не покриває. Ось і виходить, якщо вам потрібно йти під дрібним дощем але досить довго, то краплі скочуються і з самого чохла, і з вашого одягу і просто потрапляють безпосередньо в проміжок між вашою спиною. І рюкзак починає поступово намокати.

А тепер коли ж і для чого raincover корисний. Основною функцією такого чохла я вважаю захист рюкзака від бруду, якого під час дощу в поході, з надлишком. Наприклад коли вам потрібно зняти рюкзак на привалі, і ви вибираєте поставити його в бруд під тим деревом або в болото он під тим, сміливо кидайте де завгодно. Прийшовши на привал, вам буде досить зняти чохол і сполоснути його, і змити весь бруд. Якби у вас такого чохла не було, то відтирати засохлу грязюку з пористого матеріалу рюкзака куди як складніше. А прати такі речі бажано зі спеціальними засобами не змиваючи водовідштовхувальне просочення.

Беріть в похід від дощу плащ пончо, а от грязи Rain Cover

Це може бути корисно:


Часто чуємо від клієнтів вживання забронювати або зарезервувати спорядження, але впевнених що ці два терміни означають одне і теж. ...
Чохол на рюкзак, накидка на рюкзак або ж raincover, все це один аксесуар. ...
Часто бачу як носять намет прикріплюючи з зовні рюкзака. ...
Туристичний килимок, килимок для сну або карімат - це виріб, ...
Бувають ситуації, коли потрібно полагодити секцію від намету, розглянемо дві ситуації ...
Каркас для намету це жорстка конструкція, яка створює форму намету, ...
Йтиметься про туристичні двох, трьох, чотирьох місцеві намети з внутрішнім каркасом без хабів. ...
Всі ви бачили ці предмети, схожі на цвяхи або пруток з "Г" образним загином на кінці. ...
Від того наскільки правильно ви налаштуєте рюкзак залежить як довго ви зможете нести свій вантаж не відчуваючи ...
Розглянемо налаштування на прикладі трьох секційних телескопічних трекінгових палиць. ...

Оренда туристичного, альпіністського, і гірськолижного спорядження на лівому березі

Прокат спорядження - початок вашої подорожі.

Емоції дуже важливі для нас. І для багатьох джерелом отримання таких емоцій є туристичні походи, подорожі, рафтинг, альпінізм, катання на лижах чи сноуборді і взагалі, все що пов'язано з активними видами спорту. Для всіх цих занять необхідно спорядження, і чим воно буде краще і надійніше, тим більше ви отримаєте хороших вражень, а хто то можливо почне займатися і професійно. Але як же зрозуміти що дійсно мені підійде більше, походи з рюкзаком, а може альпінізм, та й гірськолижний сорт подобається ... Звичайно потрібно спробувати все. А як же це зробити не маючи хоча б мінімального набору обладнання? 

Орендувати туристичного спорядження - ідеальне рішення для старту

Можна спробувати взяти спорядження у друзів, а можна звернеться в наш прокат на м. Позняки. Якщо ви початківець турист і ще не встигли обзавестися основним спорядженням, а в планах у Вас регулярно ходити в гори або кататися на сноуборді, ми Вам радимо брати на прокат основне спорядження. Прокат основного спорядження, такого як намет, спальний мішок, рюкзак коштує не дорого. А в залежності від располагаемой суми, купувати не основне спорядження, наприклад туристичний килимок або ліхтарик. Таким чином протягом якогось кількості походів, Ви зможете повністю перестати використовувати прокат спорядження. Ми звичайно засмутилися, але будемо раді що в світі стало на одного активного мандрівника більше.

Ну а для людей які тільки хочуть долучитися до світу активних видів відпочинку - прокат туристичного спорядження на Позняках - хороший варіант заощадити гроші.

Альпіністське спорядження

Це зовсім інший рівень в походах, якщо ви вирішили йти в високі гори, де як правило від якості спорядження залежить ваше життя, то економити тут не варто.

Гірськолижне спорядження

Можна звичайно кататися і в спортивних штанях, так дешевше, головне що б лижі або сноуборд були правильно підібрані і налаштовані, але куди як приємніше кататися в хорошому, що не промокає гірськолижному костюмі, ціни на які в магазинах як в музеях.