Кілки для кріплення наметів

Кілки для кріплення наметів

Всі ви бачили ці предмети, схожі на цвяхи або пруток з "Г" образним загином на кінці.

Що це таке і навіщо потрібні кілочки для кріплення палатки


Це металеві стержні, різноманітної форми, які вбивать в грунт, та виконують роль якоря за який одним кінцем чіпляється розтяжка а іншим до намету. Кілочки потрібні для правильної установки намету, щоб каркас не деформувався і не зламався в самому слабкому місці. Головною функцією кілочків є зняття і передача навантаження з каркасу на штормові відтяжки. Під час сильного вітру, дуги намету, які й без того знаходяться в зігнутому стані і відчувають напругу, піддаються дуже сильному навантаженню і як правило ламаються в місці з'єднання.

Види кілочків для кріплення палатки


Кілочки бувають різних видів, і виготовляються з різних матеріалів.

сталеві


У більш дешевих наметах зазвичай використовують сталеві кілочки 15-20 см довжиною, діаметр прутка приблизно 4 мм. Набір таких кілочків важить приблизно 350-400 грам, вони іржавіють, і при забиванні легко гнутися.

алюмінієві


Далі йдуть варіанти тієї ж форми, але вже з алюмінієвого сплаву. Такий варіант легше і вже не іржавіє, при забиванні гнеться вже трохи гірше.

дюраль алюмінієві


Ну і самі просунуті варіанти виготовляють з дюраль алюмінію, вони повністю відповідають своїй назві "кілочок" тобто маленький кол. По периметру мають ребра жорсткості. Відтяжка кріпиться до них в спеціальне поглиблення під "бойком". Такі кілочки комплектуються невеликий петелькою, за яку вони витягуються з землі. За вагою вони не найлегші, зате самі надійні та зручні.

гвинтові


Ще один різновид кілочків це гвинтові. Їх мінус в тому, що якщо ручка для закручування із пластику, то такий варіант важкий і не компактний і не підходить для походів. Якщо ручка у вигляді кільця або овалу, то їх складніше вкручувати і вони легко гнутися.

титанові


Найдорожчими вважаються кілочки з титану, вони легкі, не іржавіють, міцні.

пластикові


Варіант із пластику використовують більше для кемпінгу, де вага не так важливий. Такі кілочки великі, можуть забезпечуватися ліхтариками на сонячних батарейках і якийсь час підсвічуються щоб убезпечити ходіння між наметами в темряві.

Так само кілочки в залежності від своєї жорсткості, форми, і матеріалу призначені для різних типів грунту. Ось як один з виробників класифікував свою лінійку кілочків.

 

Чи потрібно кілочки використовувати завжди?


Можете використовувати завжди, але як і писалося вище, головна їхня функція захист намету у негоду, тому якщо ви впевнені в погоді і відсутності сильного вітру, можете їх не використовувати.

Чим замінити кілочки для кріплення палатки


Бувають ситуації коли у вас немає кілочків для намету (забули, втратили) або їх використовувати не можна. А купувати спеціальні якоря або специфічні кілочки для пухких типів грунту на один раз немає бажання.

Грунт


Ви ставите намет на грунт, але кілочків у вас немає. Все просто, вам досить знайти кілька сухих гілок, і за допомогою ножа вирізати собі кілочки. Так, це не так зручно, але все ж вихід.

Кам'яне плато


Наприклад вам потрібно поставити намет на кам'янистому плато, де кілочок просто не вбити. В цьому випадку знайдіть кілька важких каменів, покладіть їх на потрібні місця навпроти дуг, накиньте зашморг штормових відтяжок і натягніть їх, як це робити правильно читайте в таті Штормові відтяжки у намета. Що це та як користуватись

Пісок


Ви їдете відпочивати на моря з наметом, і точно знаєте що будете ставити намет на пісок. Кілочки в піску просто не тримаються, а каменів навколо немає. Тут вам можуть допомогти звичайні сміттєві пакети. Наповніть піском пакети і зав'яжіть, а далі фіксуйте відтяжку так само як і за каміння, накинувши петлю та натягнувши спеціальним фіксатором.

Це може бути корисно:


Часто чуємо від клієнтів вживання забронювати або зарезервувати спорядження, але впевнених що ці два терміни означають одне і теж. ...
Чохол на рюкзак, накидка на рюкзак або ж raincover, все це один аксесуар. ...
Часто бачу як носять намет прикріплюючи з зовні рюкзака. ...
Туристичний килимок, килимок для сну або карімат - це виріб, ...
Бувають ситуації, коли потрібно полагодити секцію від намету, розглянемо дві ситуації ...
Каркас для намету це жорстка конструкція, яка створює форму намету, ...
Йтиметься про туристичні двох, трьох, чотирьох місцеві намети з внутрішнім каркасом без хабів. ...
Всі ви бачили ці предмети, схожі на цвяхи або пруток з "Г" образним загином на кінці. ...
Від того наскільки правильно ви налаштуєте рюкзак залежить як довго ви зможете нести свій вантаж не відчуваючи ...
Розглянемо налаштування на прикладі трьох секційних телескопічних трекінгових палиць. ...

Оренда туристичного, альпіністського, і гірськолижного спорядження на лівому березі

Прокат спорядження - початок вашої подорожі.

Емоції дуже важливі для нас. І для багатьох джерелом отримання таких емоцій є туристичні походи, подорожі, рафтинг, альпінізм, катання на лижах чи сноуборді і взагалі, все що пов'язано з активними видами спорту. Для всіх цих занять необхідно спорядження, і чим воно буде краще і надійніше, тим більше ви отримаєте хороших вражень, а хто то можливо почне займатися і професійно. Але як же зрозуміти що дійсно мені підійде більше, походи з рюкзаком, а може альпінізм, та й гірськолижний сорт подобається ... Звичайно потрібно спробувати все. А як же це зробити не маючи хоча б мінімального набору обладнання? 

Орендувати туристичного спорядження - ідеальне рішення для старту

Можна спробувати взяти спорядження у друзів, а можна звернеться в наш прокат на м. Позняки. Якщо ви початківець турист і ще не встигли обзавестися основним спорядженням, а в планах у Вас регулярно ходити в гори або кататися на сноуборді, ми Вам радимо брати на прокат основне спорядження. Прокат основного спорядження, такого як намет, спальний мішок, рюкзак коштує не дорого. А в залежності від располагаемой суми, купувати не основне спорядження, наприклад туристичний килимок або ліхтарик. Таким чином протягом якогось кількості походів, Ви зможете повністю перестати використовувати прокат спорядження. Ми звичайно засмутилися, але будемо раді що в світі стало на одного активного мандрівника більше.

Ну а для людей які тільки хочуть долучитися до світу активних видів відпочинку - прокат туристичного спорядження на Позняках - хороший варіант заощадити гроші.

Альпіністське спорядження

Це зовсім інший рівень в походах, якщо ви вирішили йти в високі гори, де як правило від якості спорядження залежить ваше життя, то економити тут не варто.

Гірськолижне спорядження

Можна звичайно кататися і в спортивних штанях, так дешевше, головне що б лижі або сноуборд були правильно підібрані і налаштовані, але куди як приємніше кататися в хорошому, що не промокає гірськолижному костюмі, ціни на які в магазинах як в музеях.