Як налаштувати наплічник

Як налаштувати наплічник

Від того наскільки правильно ви налаштуєте рюкзак залежить як довго ви зможете нести свій вантаж не відчуваючи

дискомфорту, а також як довго сам наплічник вам прослужить.

У неправильно налаштованому рюкзаку через тертя елементів один об одного в абсолютно новому рюкзаку можна отримати пошкодження в розвантажувальній системі рюкзака.

Почнемо з того що вам потрібно налаштувати висоту спини під себе. Більшість моделей має якийсь діапазон регулювання, позначений L, M, S або інші позначення, що вказують збільшення або зменшення розміру. У різних виробників, регулювання може здійснюватися по різному, але весь її зміст зводиться в переміщенні блоку, на якому зафіксовані плечові ремені, по силових елементів каркасу рюкзака.

Для налаштування насамперед потрібно послабити ремені вертикальної стабілізації рюкзака. Далі нам потрібно дістатися до регулювальної пряжки, розташованої під подушкою поясного ременя. Відпускаючи, ми робимо спину більше (для більш високих людей), натягуючи, відповідно зменшуємо.

Або перестібаючи в силові стропи (система m.o.l.l.e)

Регулювання найкраще проводити з заповненим рюкзаком. У початковій стадії все ремені ослаблені майже по максимуму. Одягаємо рюкзак на спину на плечові ремені. Оскільки приблизно 70% всієї ваги має припадати на широкий поясний ремінь (розвантаження рюкзака), то і налаштовувати його нам потрібно в першу чергу. Якщо висоту спини ви вибрали правильно, то м'які подушки поясного ременя повинні потрапляти вам на тазові кістки. Затягніть ремені так, щоб відчувати що вся вага тепер лежить у вас на поясі.

Далі нам потрібно затягнути плечові ремені. Робіть це так, щоб відчути що рюкзак зафіксовано, але все навантаження припадає на поясний ремінь. Якщо ви затягнули правильно, то ремені не бовтаються але і зняти лівий, правий або навіть обидва разом реміня з плеча ви можете без проблем.

Тепер нам потрібно привести рюкзак у вертикальне положення. Для цього є спеціальні стропи. По черзі потягніть кожну стропу, привівши рюкзак у вертикальне положення.

Далі потрібно затягнути стабілізатори поясного ременя. За допомогою цих ременів досягається підстроювання пояса по фігурі. Наприклад коли талія, як правило у дівчини тонка, ці стропи послаблюються на максимум, і пояс охоплює носительку рюкзака більш плавно.

І останньою ми застібаємо і укорочуємо грудну "стяжку". Вона фіксує плечові ремені, не даючи їм мимовільно спасти, і переносить невелику частину навантаження на грудні м'язи. Якщо ви все правильно налаштували, то грудний ремінь повинен бути на рівні ваших "підпахв".

 

  

Це може бути корисно:


Часто чуємо від клієнтів вживання забронювати або зарезервувати спорядження, але впевнених що ці два терміни означають одне і теж. ...
Чохол на рюкзак, накидка на рюкзак або ж raincover, все це один аксесуар. ...
Часто бачу як носять намет прикріплюючи з зовні рюкзака. ...
Туристичний килимок, килимок для сну або карімат - це виріб, ...
Бувають ситуації, коли потрібно полагодити секцію від намету, розглянемо дві ситуації ...
Каркас для намету це жорстка конструкція, яка створює форму намету, ...
Йтиметься про туристичні двох, трьох, чотирьох місцеві намети з внутрішнім каркасом без хабів. ...
Всі ви бачили ці предмети, схожі на цвяхи або пруток з "Г" образним загином на кінці. ...
Від того наскільки правильно ви налаштуєте рюкзак залежить як довго ви зможете нести свій вантаж не відчуваючи ...
Розглянемо налаштування на прикладі трьох секційних телескопічних трекінгових палиць. ...

Оренда туристичного, альпіністського, і гірськолижного спорядження на лівому березі

Прокат спорядження - початок вашої подорожі.

Емоції дуже важливі для нас. І для багатьох джерелом отримання таких емоцій є туристичні походи, подорожі, рафтинг, альпінізм, катання на лижах чи сноуборді і взагалі, все що пов'язано з активними видами спорту. Для всіх цих занять необхідно спорядження, і чим воно буде краще і надійніше, тим більше ви отримаєте хороших вражень, а хто то можливо почне займатися і професійно. Але як же зрозуміти що дійсно мені підійде більше, походи з рюкзаком, а може альпінізм, та й гірськолижний сорт подобається ... Звичайно потрібно спробувати все. А як же це зробити не маючи хоча б мінімального набору обладнання? 

Орендувати туристичного спорядження - ідеальне рішення для старту

Можна спробувати взяти спорядження у друзів, а можна звернеться в наш прокат на м. Позняки. Якщо ви початківець турист і ще не встигли обзавестися основним спорядженням, а в планах у Вас регулярно ходити в гори або кататися на сноуборді, ми Вам радимо брати на прокат основне спорядження. Прокат основного спорядження, такого як намет, спальний мішок, рюкзак коштує не дорого. А в залежності від располагаемой суми, купувати не основне спорядження, наприклад туристичний килимок або ліхтарик. Таким чином протягом якогось кількості походів, Ви зможете повністю перестати використовувати прокат спорядження. Ми звичайно засмутилися, але будемо раді що в світі стало на одного активного мандрівника більше.

Ну а для людей які тільки хочуть долучитися до світу активних видів відпочинку - прокат туристичного спорядження на Позняках - хороший варіант заощадити гроші.

Альпіністське спорядження

Це зовсім інший рівень в походах, якщо ви вирішили йти в високі гори, де як правило від якості спорядження залежить ваше життя, то економити тут не варто.

Гірськолижне спорядження

Можна звичайно кататися і в спортивних штанях, так дешевше, головне що б лижі або сноуборд були правильно підібрані і налаштовані, але куди як приємніше кататися в хорошому, що не промокає гірськолижному костюмі, ціни на які в магазинах як в музеях.