Як полагодити дуги від намета

Бувають ситуації, коли потрібно полагодити секцію від намету, розглянемо дві ситуації

Як полагодити дуги намету під час походу або на природі

Якщо це сталося під час поїздки, наприклад коли ви не розтягнули намет на штормові відтяжки або ще з якоїсь причини.

Ремонт за допомогою ремонтного комплекту

У наборі кожної туристичному наметі є ремонтний комплект, який мінімально складається з невеликих клаптиків наметової тканини і трубки для ремонту секцій каркаса намету. Ця трубка трохи більшого діаметра ніж дуга. Щоб полагодити за допомогою такої трубки, надягніть цю трубку так, щоб вона перекрила місце перелому, і зафіксуйте трубку на дузі з обох сторін липкою стрічкою (бажано брати її завжди в ремонтний набір).

Ремонт каркаса намету без Ремнабор

Що робити якщо у вас немає в наборі такої трубки. Для цього способу бажано мати мультитул, в якому є невелика пилочка. Зробити це ножем теж можна, але буде довше. За статистикою нашого прокату наметів, 90% переломів секцій каркаса відбувається з боку протилежної від трубки (тобто та частина яка з'єднуеться з іншою секцією), 7% біля трубки і 3% по середині.

Перелом дуги з боку протилежної від трубки

Для початку нам потрібно позбавитись від надламаного шматка дуги, який в місці зламу, згинаючись не дає зафіксувати дугу в нормальному положенні. Робити це потрібно дуже обережно, щоб випадково не перерізати гумку на якій тримається весь каркас. Почніть підрізати по колу трохи вище місця надлому, поступово заглиблюючись, а коли відчуєте що майже прорізали, краще обламати, що б не зачепити гумку. Тепер у нас більш коротка але вже ціла дуга і відрізаний шматочок, все ще бовтається на гумці і нам заважає. Щоб його зняти, потрібно розколоти його, і видалити. Дуга стала трошки коротка, але це не критично і намет в таком вигляді виконує свої функції.

Перелом дуги з боку трубки

Якщо надлом стався на тій частині, де дуга вклеєна в трубку, то діяти ми будемо так само як і в попередньому випадку, але ще нам потрібно буде видалити обламаний шматок з самої трубки використовуючи якийсь з інструментів мультитула. Якщо це зробити не вдається, то потрібно буде розібрати всю дугу, знявши секції з гумки і вже в такому вигляді намагатися витягти шматок з трубки. В цьому випадку заново зібрати дугу на гумку буде складно, бо для цього потрібно гумку протягнути через всі секції каркасу по черзі. В майстерні для цього використовують сталево проволоку, а в походу можна використати пряму тонку гілку з дерева, снявши кору та почистивши її ножем. В крайньому випадку, дугу можна використовувати і без гумки, просто вам знадобитися допомога щоб встановити таку дугу при встановленні мамету

Перелом дуги по середині

У цьому випадку, на жаль, без ремонтного комплекту не обійтися.

Ремонт алюмінієвої дуги

Алюмінієві дуги це найнадійніший каркас, і зазвичай вони просто гнуться і вам досить акуратно вигнути пошкоджену секцію. Якщо все таки тріснув метал, то полагодити це в польових умовах буде майже неможливо і вам знадобитися ремонтний набір.

Як полагодити дуги намету в домашніх умовах

Такий ремонт зводиться до заміни секції каркаса. Для початку вам потрібно її купити, вони продаються по штучно. Для цього вам необхідно знати діаметр секції та її довжину. Якщо точнісінько вашої довжини не буде, то купити можна і довше і вкоротити. Для заміни вам знадобитися сталева проволока довжиною трохи більше секції дуги і діаметром менше ніж отвір всередині секції. Розв'яжіть стопорний вузлик на кінці дуги (знайдіть найближчий до замінної секції) і зніміть всі секції включаючи поламану. Щоб протягнути гумку через секції, ван потрібно закріпити її на дроті. Можна зробити невеликий гачок на кінці або приклеїти на суперклей. Вузлик протягувати буде складно. Коли всі секції на гумці, відкріпіть її від дроту і зав'яжіть стопорний вузлик.

Це може бути корисно:


Часто чуємо від клієнтів вживання забронювати або зарезервувати спорядження, але впевнених що ці два терміни означають одне і теж. ...
Чохол на рюкзак, накидка на рюкзак або ж raincover, все це один аксесуар. ...
Часто бачу як носять намет прикріплюючи з зовні рюкзака. ...
Туристичний килимок, килимок для сну або карімат - це виріб, ...
Бувають ситуації, коли потрібно полагодити секцію від намету, розглянемо дві ситуації ...
Каркас для намету це жорстка конструкція, яка створює форму намету, ...
Йтиметься про туристичні двох, трьох, чотирьох місцеві намети з внутрішнім каркасом без хабів. ...
Всі ви бачили ці предмети, схожі на цвяхи або пруток з "Г" образним загином на кінці. ...
Від того наскільки правильно ви налаштуєте рюкзак залежить як довго ви зможете нести свій вантаж не відчуваючи ...
Розглянемо налаштування на прикладі трьох секційних телескопічних трекінгових палиць. ...

Оренда туристичного, альпіністського, і гірськолижного спорядження на лівому березі

Прокат спорядження - початок вашої подорожі.

Емоції дуже важливі для нас. І для багатьох джерелом отримання таких емоцій є туристичні походи, подорожі, рафтинг, альпінізм, катання на лижах чи сноуборді і взагалі, все що пов'язано з активними видами спорту. Для всіх цих занять необхідно спорядження, і чим воно буде краще і надійніше, тим більше ви отримаєте хороших вражень, а хто то можливо почне займатися і професійно. Але як же зрозуміти що дійсно мені підійде більше, походи з рюкзаком, а може альпінізм, та й гірськолижний сорт подобається ... Звичайно потрібно спробувати все. А як же це зробити не маючи хоча б мінімального набору обладнання? 

Орендувати туристичного спорядження - ідеальне рішення для старту

Можна спробувати взяти спорядження у друзів, а можна звернеться в наш прокат на м. Позняки. Якщо ви початківець турист і ще не встигли обзавестися основним спорядженням, а в планах у Вас регулярно ходити в гори або кататися на сноуборді, ми Вам радимо брати на прокат основне спорядження. Прокат основного спорядження, такого як намет, спальний мішок, рюкзак коштує не дорого. А в залежності від располагаемой суми, купувати не основне спорядження, наприклад туристичний килимок або ліхтарик. Таким чином протягом якогось кількості походів, Ви зможете повністю перестати використовувати прокат спорядження. Ми звичайно засмутилися, але будемо раді що в світі стало на одного активного мандрівника більше.

Ну а для людей які тільки хочуть долучитися до світу активних видів відпочинку - прокат туристичного спорядження на Позняках - хороший варіант заощадити гроші.

Альпіністське спорядження

Це зовсім інший рівень в походах, якщо ви вирішили йти в високі гори, де як правило від якості спорядження залежить ваше життя, то економити тут не варто.

Гірськолижне спорядження

Можна звичайно кататися і в спортивних штанях, так дешевше, головне що б лижі або сноуборд були правильно підібрані і налаштовані, але куди як приємніше кататися в хорошому, що не промокає гірськолижному костюмі, ціни на які в магазинах як в музеях.