Види наплічників

Види наплічників

Усі рюкзаки умовно можна поділити на групи за їх призначенням, конструкцією, літражем.

За призначенням - рюкзаки поділяються на:

  • Міські - Призначені для прогулянок по місту і повсякденного використання. Наприклад шкільний рюкзак або той з яким можна піти за покупками або просто прогулятися в парку взявши з собою воду, планшет, фотоапарат або все що придумаєте. Обсяг таких рюкзаків від 10 до 30 літрів.
  • Туристичні - до цього виду відносять рюкзаки великого обсягу, від 50 до 120 літрів і більше. Вони в свою чергу діляться на підвиди, залежно від призначення.
  • Трекінгові - Обсяг до 100 літрів. Це самий універсальний і найпопулярніший вид рюкзаків. Як правило це одно секційний рюкзак який розділяється перегородкою на блискавці ближче до нижньої його частини. Залежно від виробника і вартості комплектується різними додатковими кишенями, системами для пристібання трекінгових палиць, льодорубів, і іншого. Має жорстку спинку і важать такі рюкзаки 2,5 - 3,5 кг в залежності від матеріалів і його укомплектованості.
  • Штурмові - це рюкзаки з якими в основному ходять в короткі вилазки з базового табору або в радіальні маршрути. Обсяг таких рюкзаків 40-60 літрів. Від Трекінгові відрізняється наявністю відділу для питної системи, зменшеною вагою, часто зі знімним розвантажувальним поясом.
  • Експедиційні - це рюкзаки підвищеного літражу, 100-120 літрів. Їх призначення - транспортування спорядження до основного (базового) табору і тривалі багатоденні походи. Раніше це був основний тип рюкзаків, але з розвитком технологій про полегшення ваги і обсягу спорядження, їх місце зайняли трекінгові рюкзаки.
  • Тактичні - використовуються військовими. Такі рюкзаки найчастіше захисного камуфляжного кольору, оснащені системою «molle», що допомагає обважити ваш рюкзак будь-яким додатковим спорядженням, раціями, сумки з боєприпасами і тд., Такий собі конструктор виходить. Обсяг таких рюкзаків 40-45 літрів. Військові примудряються нести в ньому все те ж саме що і цивільні в 80 літрових плюс запас боєприпасів. Важать такі рюкзаки пристойно, адже їх роблять з матеріалів які повинні витримувати великі навантаження в будь-яких умовах.
  • Велосипедні - в залежності від того, у вас вело прогулянка по місту, або ви вирушили в вело тур, вам знадобляться різні рюкзаки. Для не тривалої прогулянки по місту підійде звичайний рюкзак або спеціальний вело рюкзак з питною системою, по суті це і є питна система з лямками, плюс можливість взяти ще якісь дрібниці. Для вело турів підходять «вело штани», названі так завдяки зовнішньому вигляду, або вело баули. Вони кріпляться на задньому або передньому багажнику велосипеда. Обсяг таких рюкзаків 60-70 літрів.
  • Для перенесення - до цього виду відносяться всі рюкзаки призначені для перенесення конкретного об'єкта, наприклад для ноутбука, перенесення дітей, роликів і тд.

За конструкцією - рюкзаки поділяються на:

  • Каркасні - каркас служить для рівномірного розподілу ваги на спину і для зняття навантаження з плечей і попереку. Так само дає можливість більш тривалий час нести важкий рюкзак. В сучасних рюкзаках для жорсткості використовуються алюмінієві пластини, трубки або композитний матеріал вставлений в основу спини рюкзака. У каркасних рюкзаках не така значення має правильна завантаження рюкзака. Попередником сучасного каркаса є станковий рюкзак. Він прийшов на зміну звичайним річ ​​мішкам типу «колобок», з яких все починалося. Верстат або станина являє собою конструкцію з трубок, з плечовими і поясним ременем, до якої кріпився мішок для речей. Верстат хороший тим, що отстегнув річ мішок, можна прикріпити для перенесення що завгодно і кого завгодно, а в горах ситуації бувають різні.
  • Без каркасні - рюкзаки такої конструкції легше, завдяки відсутності каркаса, але вимагають більше досвіду в упаковці рюкзака. Жорсткість спини в них досягається правильністю укладання вашого спорядження в рюкзак. Тому такі рюкзаки вибирають «легко ходи» і досвідчені туристи.

Це може бути корисно:


Часто чуємо від клієнтів вживання забронювати або зарезервувати спорядження, але впевнених що ці два терміни означають одне і теж. ...
Чохол на рюкзак, накидка на рюкзак або ж raincover, все це один аксесуар. ...
Часто бачу як носять намет прикріплюючи з зовні рюкзака. ...
Туристичний килимок, килимок для сну або карімат - це виріб, ...
Бувають ситуації, коли потрібно полагодити секцію від намету, розглянемо дві ситуації ...
Каркас для намету це жорстка конструкція, яка створює форму намету, ...
Йтиметься про туристичні двох, трьох, чотирьох місцеві намети з внутрішнім каркасом без хабів. ...
Всі ви бачили ці предмети, схожі на цвяхи або пруток з "Г" образним загином на кінці. ...
Від того наскільки правильно ви налаштуєте рюкзак залежить як довго ви зможете нести свій вантаж не відчуваючи ...
Розглянемо налаштування на прикладі трьох секційних телескопічних трекінгових палиць. ...

Оренда туристичного, альпіністського, і гірськолижного спорядження на лівому березі

Прокат спорядження - початок вашої подорожі.

Емоції дуже важливі для нас. І для багатьох джерелом отримання таких емоцій є туристичні походи, подорожі, рафтинг, альпінізм, катання на лижах чи сноуборді і взагалі, все що пов'язано з активними видами спорту. Для всіх цих занять необхідно спорядження, і чим воно буде краще і надійніше, тим більше ви отримаєте хороших вражень, а хто то можливо почне займатися і професійно. Але як же зрозуміти що дійсно мені підійде більше, походи з рюкзаком, а може альпінізм, та й гірськолижний сорт подобається ... Звичайно потрібно спробувати все. А як же це зробити не маючи хоча б мінімального набору обладнання? 

Орендувати туристичного спорядження - ідеальне рішення для старту

Можна спробувати взяти спорядження у друзів, а можна звернеться в наш прокат на м. Позняки. Якщо ви початківець турист і ще не встигли обзавестися основним спорядженням, а в планах у Вас регулярно ходити в гори або кататися на сноуборді, ми Вам радимо брати на прокат основне спорядження. Прокат основного спорядження, такого як намет, спальний мішок, рюкзак коштує не дорого. А в залежності від располагаемой суми, купувати не основне спорядження, наприклад туристичний килимок або ліхтарик. Таким чином протягом якогось кількості походів, Ви зможете повністю перестати використовувати прокат спорядження. Ми звичайно засмутилися, але будемо раді що в світі стало на одного активного мандрівника більше.

Ну а для людей які тільки хочуть долучитися до світу активних видів відпочинку - прокат туристичного спорядження на Позняках - хороший варіант заощадити гроші.

Альпіністське спорядження

Це зовсім інший рівень в походах, якщо ви вирішили йти в високі гори, де як правило від якості спорядження залежить ваше життя, то економити тут не варто.

Гірськолижне спорядження

Можна звичайно кататися і в спортивних штанях, так дешевше, головне що б лижі або сноуборд були правильно підібрані і налаштовані, але куди як приємніше кататися в хорошому, що не промокає гірськолижному костюмі, ціни на які в магазинах як в музеях.